MKS Busko-Zdrój - strona oficjalna

  • Witaj na stronie www.zdrojbusko.futbolowo.pl
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • WIERNA Małogoszcz - POGOŃ Staszów 1:0
  • ALIT Ożarów - NIDA Pińczów 4:1
  • MORAVIA Morawica - GKS Nowiny 1:2
  • PARTYZANT Radoszyce - LUBRZANKA Kajetanów 5:0
  • ŁYSICA Bodzentyn - KAMIENNA Brody 4:3
  • UNIA Sędziszów - MKS ZDRÓJ Busko - Zdrój 0:4
  • HETMAN Włoszczowa - NAPRZÓD Jędrzejów 0:1
  • NIDZIANKA Bieliny - ŁKS Łagów 1:6
  • CZARNI Połaniec - NEPTUN Końskie 0:2
  •        
Strona klubowa

TERMINARZ

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
11  2017-11-04 UNIA Sędziszów START Słupia Jędrzejowska 13:00
11  2017-11-04 NIDZICA Dobiesławice NAPRZÓD Jędrzejów 13:00
11  2017-11-04 BUCOVIA Bukowa WISŁA Nowy Korczyn 13:00
11  2017-11-04 ZRYW Skroniów WIERNA Małogoszcz 13:00
11  2017-11-04 ZENIT Chmielnik MKS ZDRÓJ Busko-Zdrój [junior st.] 13:00
11  2017-11-04 PIASKOWIANKA Piaski SPARTA Kazimierza Wielka 13:00
10  2017-10-28 WIERNA Małogoszcz ZENIT Chmielnik 13:00
10  2017-10-28 SPARTA Kazimierza Wielka ZRYW Skroniów 13:00
10  2017-10-28 NAPRZÓD Jędrzejów UNIA Sędziszów 13:00
10  2017-10-28 WISŁA Nowy Korczyn NIDZICA Dobiesławice 13:00
10  2017-10-28 MKS ZDRÓJ Busko-Zdrój [junior st.] BUCOVIA Bukowa 13:00
10  2017-10-28 START Słupia Jędrzejowska PIASKOWIANKA Piaski 11:00
2017-10-21 NIDZICA Dobiesławice BUCOVIA Bukowa 13:00
2017-10-21 UNIA Sędziszów WISŁA Nowy Korczyn 13:00
2017-10-21 PIASKOWIANKA Piaski NAPRZÓD Jędrzejów 13:00
2017-10-21 ZRYW Skroniów START Słupia Jędrzejowska 13:00
2017-10-21 ZENIT Chmielnik SPARTA Kazimierza Wielka 13:00
2017-10-21 WIERNA Małogoszcz MKS ZDRÓJ Busko-Zdrój [junior st.] 13:00
2017-10-14 SPARTA Kazimierza Wielka WIERNA Małogoszcz 14:00
2017-10-14 NAPRZÓD Jędrzejów ZRYW Skroniów 13:00
2017-10-14 WISŁA Nowy Korczyn PIASKOWIANKA Piaski 13:00
2017-10-14 BUCOVIA Bukowa UNIA Sędziszów 13:00
2017-10-14 MKS ZDRÓJ Busko-Zdrój [junior st.] NIDZICA Dobiesławice 13:00
2017-10-14 START Słupia Jędrzejowska ZENIT Chmielnik 11:00
2017-10-07 UNIA Sędziszów NIDZICA Dobiesławice 13:00
2017-10-07 PIASKOWIANKA Piaski BUCOVIA Bukowa 13:00
2017-10-07 ZRYW Skroniów WISŁA Nowy Korczyn 13:00
2017-10-07 ZENIT Chmielnik NAPRZÓD Jędrzejów 13:00
2017-10-07 WIERNA Małogoszcz START Słupia Jędrzejowska 13:00
2017-10-07 SPARTA Kazimierza Wielka MKS ZDRÓJ Busko-Zdrój [junior st.] 13:00
2017-09-30 NAPRZÓD Jędrzejów WIERNA Małogoszcz 13:00
2017-09-30 WISŁA Nowy Korczyn ZENIT Chmielnik 13:00
2017-09-30 BUCOVIA Bukowa ZRYW Skroniów 13:00
2017-09-30 NIDZICA Dobiesławice PIASKOWIANKA Piaski 13:00
2017-09-30 MKS ZDRÓJ Busko-Zdrój [junior st.] UNIA Sędziszów 13:00
2017-09-30 START Słupia Jędrzejowska SPARTA Kazimierza Wielka 11:00
2017-09-23 PIASKOWIANKA Piaski UNIA Sędziszów 13:00
2017-09-23 ZRYW Skroniów NIDZICA Dobiesławice 13:00
2017-09-23 ZENIT Chmielnik BUCOVIA Bukowa 13:00
2017-09-23 WIERNA Małogoszcz WISŁA Nowy Korczyn 13:00
2017-09-23 SPARTA Kazimierza Wielka NAPRZÓD Jędrzejów 13:00
2017-09-23 START Słupia Jędrzejowska MKS ZDRÓJ Busko-Zdrój [junior st.] 15:00
2017-09-27 PIASKOWIANKA Piaski MKS ZDRÓJ Busko-Zdrój [junior st.] 16:30
2017-09-16 NAPRZÓD Jędrzejów 5:2 START Słupia Jędrzejowska zobacz ›
2017-09-16 WISŁA Nowy Korczyn SPARTA Kazimierza Wielka 13:00
2017-09-16 BUCOVIA Bukowa 1:13 WIERNA Małogoszcz zobacz ›
2017-09-16 NIDZICA Dobiesławice 1:9 ZENIT Chmielnik zobacz ›
2017-09-16 UNIA Sędziszów ZRYW Skroniów 13:00
2017-09-09 ZRYW Skroniów PIASKOWIANKA Piaski 13:00
2017-09-09 ZENIT Chmielnik 3:3 UNIA Sędziszów zobacz ›
2017-09-09 WIERNA Małogoszcz 4:0 NIDZICA Dobiesławice zobacz ›
2017-09-09 SPARTA Kazimierza Wielka 0:7 BUCOVIA Bukowa zobacz ›
2017-09-09 NAPRZÓD Jędrzejów 3:3 MKS ZDRÓJ Busko-Zdrój [junior st.] relacja ›
2017-09-09 START Słupia Jędrzejowska WISŁA Nowy Korczyn 11:00
2017-09-05 WISŁA Nowy Korczyn NAPRZÓD Jędrzejów 17:00
2017-09-05 BUCOVIA Bukowa 4:1 START Słupia Jędrzejowska zobacz ›
2017-09-05 NIDZICA Dobiesławice SPARTA Kazimierza Wielka 17:00
2017-09-05 UNIA Sędziszów 4:4 WIERNA Małogoszcz zobacz ›
2017-09-05 PIASKOWIANKA Piaski 1:2 ZENIT Chmielnik zobacz ›
2017-09-05 MKS ZDRÓJ Busko-Zdrój [junior st.] ZRYW Skroniów 17:00
2017-09-03 NAPRZÓD Jędrzejów 5:0 BUCOVIA Bukowa zobacz ›
2017-09-02 WIERNA Małogoszcz 2:4 PIASKOWIANKA Piaski zobacz ›
2017-09-02 ZENIT Chmielnik ZRYW Skroniów 13:00
2017-09-02 SPARTA Kazimierza Wielka 0:8 UNIA Sędziszów zobacz ›
2017-09-02 WISŁA Nowy Korczyn 0:4 MKS ZDRÓJ Busko-Zdrój [junior st.] relacja ›
2017-09-02 START Słupia Jędrzejowska 10:1 NIDZICA Dobiesławice zobacz ›

Najbliższe spotkanie

NAPRZÓD JędrzejówMKS ZDRÓJ Busko-Zdrój
NAPRZÓD Jędrzejów   MKS ZDRÓJ Busko-Zdrój
2017-09-23, 11:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

UNIA SędziszówMKS ZDRÓJ Busko-Zdrój
UNIA Sędziszów 0:4 MKS ZDRÓJ Busko-Zdrój
2017-09-17, 16:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Statystyki drużyny

Kalendarium

21

09-2017

czwartek

22

09-2017

piątek

23

09-2017

sobota

NAPRZÓD Jędrzejów - MKS ZDRÓJ Busko - Zdrój - 11:00

START Słupia Jędrzejowska - MKS ZDRÓJ Busko - Zdrój [junior st.] - 15:00

MKS ZDRÓJ Busko - Zdrój [trampkarz st.] - WIERNA Małogoszcz - 11:00

WIERNA Małogoszcz - MKS ZDRÓJ Busko - Zdrój [młodzik st.] - 10:00

24

09-2017

niedziela

25

09-2017

pon.

26

09-2017

wtorek

27

09-2017

środa

PIASKOWIANKA Piaski - MKS ZDRÓJ Busko - Zdrój [junior st.] - 16:30

Najnowsza galeria

MKS Busko - Alit Ożarów
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 141, wczoraj: 379
ogółem: 4 566 836

statystyki szczegółowe

Logowanie

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 9
KAMIENNA Brody - HETMAN Włoszczowa
POGOŃ Staszów - MORAVIA Morawica
NIDA Pińczów - WIERNA Małogoszcz
GKS Nowiny - PARTYZANT Radoszyce
LUBRZANKA Kajetanów - NIDZIANKA Bieliny
ŁKS Łagów - CZARNI Połaniec
NEPTUN Końskie - ŁYSICA Bodzentyn
NAPRZÓD Jędrzejów - MKS ZDRÓJ Busko - Zdrój
UNIA Sędziszów - ALIT Ożarów

Wyniki

Ostatnia kolejka 8
WIERNA Małogoszcz 1:0 POGOŃ Staszów
ALIT Ożarów 4:1 NIDA Pińczów
MORAVIA Morawica 1:2 GKS Nowiny
PARTYZANT Radoszyce 5:0 LUBRZANKA Kajetanów
ŁYSICA Bodzentyn 4:3 KAMIENNA Brody
UNIA Sędziszów 0:4 MKS ZDRÓJ Busko - Zdrój
HETMAN Włoszczowa 0:1 NAPRZÓD Jędrzejów
NIDZIANKA Bieliny 1:6 ŁKS Łagów
CZARNI Połaniec 0:2 NEPTUN Końskie

Wyszukiwarka