• WIERNA Małogoszcz - MKS ZDRÓJ Busko - Zdrój 1:2
  • NIDA Pińczów - UNIA Sędziszów 0:2

Drużyna trampkarzy przegrała w Ostrowcu z KSZO

• autor: Damian Bąk, 2017-06-07 18:44

W miniony weekend buska drużyna trampkarzy młodszych rozegrała wyjazdowy mecz w Ostrowcu Świętokrzyskim. Rywalem podopiecznych trenera Grzegorza Załęckiego był zespół KSZO. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 1:0 (0:0)

Sobotnie spotkanie rozegrano na boisku w Ostrowcu. W pierwszej połowie mecz miał bardzo wyrównany przebieg. Obie drużyny walczyły głównie w środkowej części boiska a akcji bramkowych było niewiele. Szybka i agresywna gra powodowała, że podania były niecelne z obu stron. Warto odnotować ataki gospodarzy naszą lewą stroną, które stanowiły zagrożenie dla naszej bramki. Wynikało to z założeń taktycznych i niestety błędów w linii obrony (brak linii spalonego).

Druga połowa natomiast to bardzo dobra i składna gra naszej drużyna zarówno w środku jak również w bocznych sektorach boiska. Po kilkunastu minutach stworzyliśmy po lewej stronie sytuację która mogła skończyć się golem (podawała Patryk Śledź do Olka Szumilasa). Kolejna ciekawa akcja to podanie Kacpra Załęckiego do Franka Jabłońskiego i strzał niestety Olka Szumilasa. Kolejna sytuacja powinna skończyć się golem po wymianie piłek Kacper Patryk ten ostatni wbiegł w pole karne KSZO minął obrońcę i "wyłożył" piłkę Olkowi który ku naszemu i swojemu zdziwieniu trafił w poprzeczkę. Niestety po tej akcji ruszyła kontra po której z braku krycia straciliśmy bramkę - złe ustawienie linii obrony.

Próbowaliśmy jeszcze zmian w ustawieniu oraz swoje sytuacje miał M.Jabłoński i strzelał Kacper ale wynik nie uległ zmianie. Kolejny raz prawda piłkarska potwierdziła się i niewykorzystane sytuacje zemściły się!

Zakończyliśmy na 3 miejscu i czekamy na mecz o V miejsce w województwie albo z Juventą lub z Czarnymi.

MKS Busko: Łudzik - Woźniak, Boś, Rodak, Powroźnik, Kralka, Jabłoński M., Jabłoński F., Załęcki, Szumilas, Śledź oraz Bomba, Witczak, Brudkowski

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

WIERNA MałogoszczMKS ZDRÓJ Busko-Zdrój
WIERNA Małogoszcz 1:2 MKS ZDRÓJ Busko-Zdrój